سیستم همکاری در فروش پایگان
  •  

پایگان با توجه به وجود روشهاي متعدد كسب در آمد از اينترنت به طور خلاصه 5 روش از بهترين و پرسودترين روشها را مورد بررسی قرار می دهیم:


١) راه اندازي سايت های پر بازديد همانند سایت نيازمندي، دانلود، سرويسهاي رايگان و ... و كسب درآمد از طریق تبلیغات در سایت

٢) تبليغات كليكي ايراني و خارجي (قرار دادن تبليغات در سايت خود و دريافت پورسانت بر اساس كليك بر روي آگهي ها) پورسانت بر اساس كليك بر روي آگهي ها محاسبه می شود.

٣) مشاغل اينترنتي: با حرفه و استعداد خود كسب درآمد كنيد. (فروش هاست، طراحي سايت، پشتيباني و مشاغل وابسته ... )

٤) مشاركت در فروش شركتهاي ديگر و دريافت پورسانت

٥) فروش محصولات خود در بازار ايران وجهان (راه اندازي فروشگاه اينترنتي) و غيره كه ما در اينجا به آنها اشاره نمي كنيم.


پایگان در ليست بالا 5 روش از بهترين و پركاربردترين راههاي كسب در آمد از اينترنت نام برده شد، ولي با اين همه روش هاي مختلف كدام را انتخاب كنيد؟ با هر کدام از اين روش ها در آمد معینی عاید شما خواهد شد، اما پر درآمد ترین، بهترين، پايدارترين و سريع ترين روش كسب درآمد از اينترنت در ايران فروش و بازاريابي محصولات و خدمات از طريق اينترنت می باشد. چه سرمايه داشته باشيد چه نداشته باشيد، چه سايت داشته باشيد و چه نداشته باشيد، چه فروشگاه داشته باشيد و چه نداشته باشيد.


پایگان این یعنی مشاركت در فروش شركتهاي ديگر (Affiliate Marketing) و دريافت پورسانت از فروش محصولات فروشگاه هاي دیگر تا سقف 60 درصد محصول.


پایگان اگر زمان و ابزار لازم را برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی مستقل ندارید این روش بهترین گزینه می باشد زیرا در اين روش شما احتياج به سرمایه، تهیه محصول، لوازم بسته بندي و پرداخت حق عضويت سيستم پستي و یا حتی تهیه فروشگاه نداريد. شما فقط تبليغ و بازاریابی مي نماييد و محصولات دیگران را مي فروشيد و پور سانت دریافت می نمایید. پایگان یکی از شرکت های موفق در این رابطه است که می تواند شما را در این امر یاری نماید.


پایگاندرآمد ماهیانه حداقل پانصد هزار تومان در انتظار شماست!

پایگان سیستم تجارت الکترونیک پایگان (ستاپ) با بیش از 7 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و با در اختیار داشتن بزرگترین پرتال فروشگاهی ایران با بیش از 1000 عنوان محصول متنوع و پر فروش، معتبرترین سیستم همکاری در فروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران در این بخش، همواره سعی بر این دارد تا با ارائه امکانات متنوع و عملکرد شفاف در محیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.


 پایگان سیستم تجارت الکترونیک پایگان تنها شرکتی است که پورسانت 80% از محصولات در حال ارسال را به فروشنده یا بازاریاب پرداخت می نماید. در صورتی که در دیگر شرکتهای ارائه دهنده خدمات خرید و فروش اینترنتی، فقط بابت محصولات توزیع شده پرداخت پورسانت صورت می گیرد.


 پایگان تمامي امور ارسال سفارش و پشتيباني محصولات به عهده شركت پایگان مي باشد. عضویت اکثر وبمسترها و صاحبان گروههای اینترنتی معروف در پایگان، پرداخت به موقع (دوبار در ماه)، پشتیبانی فنی مناسب، دادن امکانات بی نظیر و متعدد، امکان کسب در آمد بدون هیچ نگرانی را فراهم نموده است. بدون شک شما می توانید همکاری با پایگان و درآمد ناشی از آن را مانند درآمد یک شغل ثابت بدایند و روی آن حساب باز کنید.


پایگان این سایت براساس میزان کلیک کاربران کار نمی‌کند، بلکه براساس میزان خرید محصولات عمل می کند. به عبارت دیگر ممکن است که سایت شما بازدید زیادی نداشته باشد ولی با خرید یک محصول از طریق سایت شما و پورسانتی که از این راه دریافت می کنید درآمد قابل توجهی عاید شما شود. قطعاً این بهترین راهکار حال حاضر برای کسب درآمد اینترنی می باشد. خدمت دیگری که پایگان ارائه کرده است و مشابه دیگری در محیط مجازی ندارد، امکان ایجاد فروشگاه مجازی تنها با قرار دادن یک کد جاوا اسکریپت می باشد. شما می‌توانید تنها با قرار دادن یک کد جاوا اسکریپت یک فروشگاه مجازی برای خود بسازید. بدون شک در پس پرده این همکاری بین غولهای اینترنت ایران و پایگان، تجربه چندین ساله کسب درآمد در اینترنت و یک تحلیل دقیق از روشهای مختلف افزایش درآمد وجود دارد.


 پایگان این واقعاً فرصتی بی نظیر است، تفاوت سیستم تجارت الکترونیک پایگان را از نزدیک لمس کنید. کافی است برای مدت کوتاهی همکاری با ستاپ و درآمد فوق العاده ای که در انتظار شماست را امتحان کنید!


پایگان فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای عضویت در ستاپ اقدام کنید. فقط چند کلیک با عضویت در ستاپ و پیوستن به جمع وب مسترهای برجسته ایرانی فاصله دارید.


معرفی همکاری در فروش پایگان در شبکه سه صدا وسیما

همین حالا برای عضویت در ستاپ اقدام کنید!


×
پایگان راهنمای عضویت
پایگان وارد کردن آدرس ايميل صحيح جهت ارسال ايميل فعالسازی الزامی می باشد.
پایگان وارد کردن شماره موبايل صحيح جهت ارسال پيامک فعالسازي الزامی می باشد.
پایگان جهت دريافت شماره شبای بانکی خود بر روی لوگوی بانک مربوطه کليک نماييد.
پایگان نام و نام خانوادگی شما باید با نام دارنده حساب یکی باشد .
بانک گردشگری بانک ایران زمین بانک سپه بانک مسکن موسسه مالی و اعتباری مهر بانک انصار بانک پاسارگاد بانک شهر بانک اقتصاد نوین بانک قرض الحسنه مهر ایران
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بانک تات بانک تجارت موسسه اعتباری توسعه بانک کار آفرین بانک ملت بانک پارسیان بانک سرمایه بانک رفاه کارگران بانک توسعه تعاون
بانک توسعه صادرات ایران پست بانک ایران بانک ملی بانک سامان بانک قوامین بانک سینا بانک کشاورزی بانک صادرات ایران بانک صنعت و معدن بانک دی

پایگان فرم عضویت
نام و نام خانوادگی : نام کاربری :
تلفن همراه : رمز عبور :
نام بانک : تکرار رمز عبور :
شماره حساب : ایمیل :
شماره شبا : وب سایت :
شرایط کلی عضویت در سیستم به شرح موارد ذیل بوده و کلیه همکاران ملزم و متعهد به انجام کامل مفاد آن می باشند.
1- عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سیستم به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه میباشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل جهل به قوانین و عدم محاسبه کافی از تایید آن سر باز زند.
2- همکار باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام در سایتها جدا پرهیز نماید.
3- همکار نباید برای هیچ سایت غیر اخلاقی و یا فیلتر شده تبلیغ نماید.
4- در هیچکدام از سایتهای همکار نباید آموزش دزدی، ساخت بمب و مشروبات الکلی و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.
5- همکار باید قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف را رعایت نماید.
6- منافقین، سلطنت طلبان و صهیونیستها حق عضویت در سیستم را ندارند.
7- درآمد همکار بر اساس جمع پورسانتهای حاصل از محصولات فروخته شده توسط تبلیغات همکار محاسبه می شود.
8- درآمد همکار ماهانه دو بار به حساب ایشان واریز خواهد شد.
9- سیستم در هر زمان میتواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد.
10- در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، مسئولیت پاسخگویی و یا عندالزوم جبران خسارت بر عهده همکار میباشد.
ضمن مطالعه قوانین با تمام موارد فوق موافقم .

پایگان امّا برتری ستاپ نسبت به سیستمهای مشابه چیست؟

پایگانپرداخت 25 تا 60 درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت

پایگان سیستم همکاری در فروش پایگان با سابقه ای درخشان در امر فروش اقدام به پرداخت پورسانت تا سقف 60 درصد نموده است، شایان ذکر است که پورسانت محصولات از 25 درصد شروع و به سقف 60 درصد می رسد که در بین سیستم های همکاری در فروش یکی از بالاترین میزان های پرداخت پورسانت را دارا می باشد.

پایگانواریز 100 % سفارشات توزیع شد و 80 % در حال ارسال

پایگان پورسانت سفارشات پس از تغییر وضعیت مرسولات به ارسال شده یا توزیع شد منظور می گردد که معمولا 100 درصد سفارشات توزیع شد و 80 درصد سفارشات ارسال شده پرداخت می شود که این میزان از پرداخت سفارشات ارسال شده بالاترین میزان در بین سیستم های همکاری در فروش می باشد.

پایگان5-30 % ضریب افزایشی برای وبمستران فعال

پایگان سیستم ضریب افزایشی به صورت اختصاصی در سیستم پایگان طراحی و اجرا شده است، بدین ترتیب که وبمستران و همکاران فعالی که در سیستم پایگان به عنوان 5 ،6 و 7 ستاره معرفی می شوند از 5 تا 30 درصد ضریب افزایشی برخوردار خواهند شد. این بدین معناست که پس از احتساب درآمد هر دوره 5 تا 30 درصد از درآمد نیز محاسبه و به مبلغ اولیه افزوده می شود، مجموعا درآمد + ضریب افزایشی در هر دوره برای وبمستران عزیز واریز خواهد شد.

پایگانتسویه حساب منظم و واریز روزانه برای وبمستران فعال

پایگان سیستم پایگان شفاف ترین سیستم تسویه حساب و واریز درآمد را دارا می باشد شما در لحظه در جریان میزان درآمد و نیز واریزی های خود قرار خواهید گرفت. واریزی های پایگان به صورت منظم و هر 2 هفته یکبار صورت می گیرد همچنین جهت تشویق وبمستران فعال برای آن دسته از عزیزانی که در سیستم پایگان به عنوان وبمستر 7 ستاره معرفی شوند واریزی ها به صورت روزانه انجام می شود.

پایگان‌امکان جذب زیر مجموعه و دریافت 15 % از فروش زیر مجموعه

پایگان شما به عنوان معرف ، یک وب مستر را به عنوان زیر مجموعه خود به ستاپ معرفی می کنید. 15 درصد از فروش محصولات زیر مجموعه شما به صورت مادام العمر به شما تعلق خواهد گرفت . برای مثال اگر یک زیر مجموعه معرفی ماهانه فروشی بالغ بر 1.500.000 تومان خواهد داشت که مبلغ 225.000 تومان به شما به عنوان معرف تعلق خواهد گرفت . حال اگر در هر هفته فقط یک زیر مجموعه معرفی کنید ماهانه بیش از 1.000.000 تومان درآمد حاصل خواهید کرد.

پایگانارائه روزانه یک محصول در فروشگاه ها

پایگان در حال حاضر سیستم پایگان تنها سیستم همکاری در فروش می باشد که روزانه 1 محصول در فروشگاههای خود ارائه می کند، پایگان در تلاش است محصولات متنوع و کاربردی که برای خریدار جذاب و در عین حال مورد نیاز باشد را در فروشگاههای خود ارائه نماید. همچنین توضیحات تمام محصولات با گرافیکی بسیار زیبا و جالب جهت جذب خریداران تهیه و تدوین می شود.

پایگانعدم کسر هیچ گونه هزینه از وبمستران بابت سفارشات برگشتی

پایگان برخی از سیستم های همکاری در فروش جهت جلوگیری از ثبت سفارشات کاذب بابت هر برگشتی مبلغی را از وبمستر کسر می کنند، اما پایگان با اعتمادی که به وبمستران دارد هیچ گونه هزینه ای بابت سفارشات برگشتی از همکاران کسر نمی کند همچنین سعی دارد همواره با اجرا کردن روش های نوین میزان درصد برگشتی سفارشات را به پایین ترین سطح ممکن برساند.

پایگانکاملترین و متنوع ترین امکانات تبلیغاتی

پایگان کد های تبلیغاتی سیستم همکاری در فروش پایگان، طوری طراحی شده اند که نیاز تمامی وبمستر ها را برطرف کنند. تنوع تبلیغاتی پایگان شما را شگفت زده خواهد کرد! امکانات بسیار متنوع برای تبلیغ محصولات مختلف از جمله تبلیغات به صورت پست ثابت، پاپ آپ، لینک باکسهای انتخابی ، استفاده از بنرهای تبلیغاتی محصولات مختلف به شکل تصادفی ،امکان ساخت یک فروشگاه کوچک با کدهای تبلیغاتی و دهها امکان جدید و بی نظیر دیگر.

پایگان ایجاد فروشگاه به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ محدودیتی

پایگان هر فروشگاه شامل تمامی محصولات فروشگاه اصلی بوده و در چندین قالب مختلف ارائه می گردد. در ضمن فروشگاه های اعطا شده به همکاران همزمان با فروشگاه های اصلی بروز می شوند.

پایگانامکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات

پایگان تمامی سفارشات ثبت شده در پنل با استفاده از گزارشات گرافیکی و با همچنین نمودارهای ستونی کاملا قابل پیگیری و بررسی از طرف وبمستران بوده و حتی در صورت نیاز قابلیت تماس مستقیم با خریدار نیز ممکن خواهد بود. همچنین هنگامیکه سفارشی به هر دلیلی توسط سیستم لغو شد در صورت حصول اطمینان و تایید تلفنی از طرف وبمستر امکان ارسال مجدد سفارش لغو شده نیز فراهم می باشد.

پایگان گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و بازدید

پایگان نمودارهای بسیار جذاب و گیرایی جهت ارائه آمار بسیار دقیق از بازدید صفحات فروشگاهی و همچنین امکان پیگیری ورودی به سایت و فروشگاه شما نیز فراهم می باشد علاوه بر این اطلاعات کاملی از تمامی کالاهای فروخته شده وب مستر و تمام زیر مجموعه ها نیز در دسترس می باشد، در ضمن سیستم پایگان با توجه به الگوریتم فروش هر وبمستر پیش بینی نسبت به فروش آینده وبمستر نیز طراحی و پیاده سازی نموده است.

پایگانسیستم پشتیبانی قدرتمند و پاسخگو به همکاران

پایگان سیستم پشتیبانی پایگان کاملترین مجموعه در بین تمامی سیستم های همکاری در فروش می باشد. پایگان در حال حاضر هم از طریق ایمیل و همچنین 2خط تلفن مجزا پاسخ گوی کلیه همکاران می باشد علاوه بر اینها امان پیغام گذاری برای کلیه بخشهای کارشناسی از جمله فروش، فنی ، مالی و نیز پشتیبانی جهت تسهیل کار همکاران عزیز تعبیه شده است.

پایگان برای بهبود وضعیت آمار بازدید از سایت یا وبلاگ روشهای مختلفی وجود دارد که به ترتیب از مهمترین شروع میکنیم ولی شاید یک روش به تنهایی کارساز نباشد . پس بهتر است که اکثر روشها امتحان شود . اما همینجا یادآور میشویم که این روشها شاید کامل نباشند . و شما خودتان هم میتوانید روشهای جدیدی بیابید که شاید کارسازتر باشند .

پایگانمشترکین

پایگان برای سایت خود یک خروجی از نوع خوراک (rss) آماده کنید. البته سرویس‌های وبلاگ‌نویسی رایگان ایرانی و خارجی معمولا این امکان را دارند.

پایگان برای خروجی خوراک سایت خود از Feedburner استفاده کنید. فیدبرنر مزایای زیادی دارد که آمار خوانندگان فید و استانداردسازی خوراک، مهم‌ترین مزیت آن است.

پایگان خبرنامه ایمیلی داشته باشید. هنوز هم هستند کسانی که بجای خوراک، دوست دارند مطالب تازه سایت‌ها رو در ایمیلشون داشته باشند. برای خبرنامه سرویس‌های زیادی هست اما اگر شما از فیدبرنر (که در بند قبل گفته شد) استفاده کنید، خود فیدبرنر این امکان رو برای شما فراهم می‌کند.

پایگانوبلاگ

پایگان حتی اگر یک سایت رسمی دارید، بودن یک وبلاگ در کنار سایت رسمی، مزایای زیادی دارد. فضای وبلاگ کمی صمیمی‌تر و برای برقراری ارتباط راحت‌تر هست.

پایگان در وبلاگ‌های دیگران نظر بگذارید و همراه کامنت، لینک سایت خود را نیز درج کنید، این کار بخشی از بینندگان آن سایت را به سمت سایت شما هدایت می‌کند. این روش خصوصا اگر در وبلاگ‌هایی مرتبط با موضوع سایت شما انجام شود، نوعی تبلیغهدفمند و کارا ست.

پایگان پست میهمان بنویسید!

این شیوه کمتر در بین وبلاگ‌نویسان ایرانی جاافتاده است اما موثر است. شما می‌توانید یک مطلب قابل عرضه، به مدیر یک وبلاگ ارسال کنید و از او بخواهید که آن مطلب را به عنوان یکی از پست‌هایش درج کند و ابتدا یا انتهای آن مطلب هم نام و لینک شما درج شود.

پایگان به کارناوال وبلاگی بپیوندید!

گاهی به یک مناسبت زمانی یا … عده‌ای از وبلاگ‌نویسان تصمیم می‌گیرند که در مورد موضوعی بنویسند و از همدیگر هم برای نوشتن در آن موضوع دعوت می‌کنند. پیوستن شما به اینگونه تجمعات مقطعی، می‌تواند سبب شناساندن وبلاگ شما شود.

پایگانمحتوا پادشاه است!

پایگان خبر جدید!

محتوای جدید و بکری که برای اولین بار در اینترنت منتشر می‌شود، می‌تواند بینندگان زیادی را به سمت شما جلب کند و باعث لینک شدن شما توسط دیگران شود. البته در ایران ما به دلیل رعایت نشدن کپی‌رایت این مساله کاربرد کمتری دارد.

پایگان یک مطلب بحث‌انگیز بنویسید!

اگر سرتان برای بحث کردن درد می‌کند، کافی است یک مطلب بحث برانگیز بنویسید که موجب شود تا خوانندگان بر سر آن به بحث و کشمکش! بپردازند. این توصیه برگرفته از ضرب‌المثل معروف «تفرقه بینداز و حکومت کن» هست.

پایگان مطالبی شامل لیست‌های مفید و آوردن تعداد موارد آن لیست در عنوان مطالبی که دارای تیترهایی شبیه «۱۰ نکته برای…»، «۱۵ منبع برای …»، «۷ روش برای …» هستند، باعث جذب بیشتر مخاطب می‌شوند. برای مثال ۲۰ افزونه محبوب فایرفاکس منیک نمونه از اینگونه مطالب است.

همچنین اگرچه نوشتن لیست‌های بسیار بزرگ با عناوینی که عدد بزرگ و قابل‌توجهی را درباره موارد لیست شده نشان می‌دهد، کار سختی است اما به شکل اعجاب‌انگیزی بازدید سایت را بالا می‌برد و باعث می‌شود که کاربران زیادی لینک شما را به bookmark های خود اضافه کنند.

پایگان نوشتن پست‌های راهنما!

همه دوست دارند که چیزهای جدید یاد بگیرند. نوشتن پست‌هایی که راهنمایی کاملی در مورد یک موضوع، است برای همه جذاب خواهد بود.

( مانند راهنمای خرید لپ تاپ یا موبایل ) سعی کنید با کمک موتورهای جستجو مطلب خود را کامل و جامع کنید.

پایگان یک مصاحبه انجام دهید!

مصاحبه با فردی معتبر که حیطه کاری او مرتبط با کار شماست، کار سختی نیست و تنها زحمت آن طراحی سوالات مفید است. درج این‌گونه مصاحبه‌ها بر اعتبار و جذابیت سایت شما می‌افزاید و اگر مصاحبه شونده سایتی هم داشته باشد، در سایتش به شما و مصاحبه‌تان لینک خواهد داد!

پایگانمطالب مناسبتی بنویسید!

علاوه بر مناسبات عمومی مثل جام‌جهانی و کریسمس و …، در ایران مناسبت کم نیست. هم در تقویم شمسی مناسبات زیادی وجود دارد و هم قمری.

پایگانرایگان و مجانی

پایگان یک کتاب رایگان منتشر کنید!

شما می‌توانید مجموعه مقالات یا نوشته‌های خود در یک موضوع خاص را به عنوان یک کتاب الکترونیکی برای دانلود منتشر کنید و در آن اسم سایت و ایمیل شخصی خود را نیز درج کنید. این‌گونه کتابچه‌ها معمولا به سرعت در بین علاقمندان به آن موضوع منتشر می‌شود و بازدید بالاتر را برای سایت شما به ارمغان خواهد آورد.

پایگان یک قالب (theme) منتشر کنید!

اگر طراح وب باشید، انتشار یک قالب (مثلا برای وردپرس یا بلاگفا) تاثیر خوبی در شهرت شما دارد. چرا که معمولا تمامی قالب‌ها شامل لینکی به سازنده قالب نیز هست.

پایگان یک برگه تقلب (cheat sheet) تهیه و منتشر کنید!

cheat sheet در اصطلاح به برگه‌ای گفته می‌شود که خلاصه مطالب یا دستورات یک مبحث آموزشی را در بر دارد. چیت شیت‌ها معمولا کوتاه بوده (تک‌صفحه) و توسط کاربر پرینت می‌شود. با جستجوی عبارت cheat sheet در موتورهای جستجو می‌توانید به تعداد زیادی از آنها دست پیدا کنید.

پایگانچندرسانه‌ای

پایگان یک ویدئو بسازید و منتشر کنید!

شما می‌توانید با موبایل خود یک ویدئوی کوتاه بسازید یا با استفاده از نرم‌افزارهایی که از صفحه فیلم‌برداری می‌کنند یک مطلب کوتاه آموزشی تهیه کنید و آن را در وبلاگ خود منتشر کنید. این‌گونه ویدئوهای کوتاه که شامل نام سایت شما نیز هست، تعدادی از بینندگان این ویدئوها را به سمت سایت شما هدایت می‌کند.

پایگان فایل خود را در سایت‌های متعدد ویدئویی منتشر کنید!

اگر یک فایل چند رسانه‌ای تهیه کردید، بهتر است علاوه بر وبلاگ در سایت‌های متعدد عمومی نیز قرار دهید تا به این وسیله بازدید بالاتری پیدا کنید. مثلا اگر یک قطعه فیلم تهیه کردید، علاوه بر سایت خود، آن را در youtube , vimeo , ۴shared و آپارات و … هم منتشر کنید.

پایگانتوجه به سایت‌های بوکمارک آنلاین و شبکه‌های اجتماعی مجازی

پایگان قرار دادن آیکن ارسال مطلب شما به سایت‌های اشتراک لینک (مثل فیس‌بوک، دلیشز، فرندفید، فرندفا، کلوب، بالاترین و …). این سهولت و در دسترس بودن، کاربران را تشویق می‌کند که اگر از مطلب شما خوششان آمد، یا یک کلیک آن را به سایت‌هایی که لینک‌های داغ را جمع‌آوری می‌کنند، ارسال کنند. شما می‌تونید خودتون این کار رو انجام بدید اما:هم درآوردن کد ارسال به سایت‌های مختلف وقت گیره و هم ممکنه هر از چندگاهی سایت‌های مورد نظر شما، سیستم دریافت لینک‌شون رو عوض کنند

پایگان شما با استفاده از سایتهایی که مختص این کار (ایجاد دکمه ارسال به سایت‌های اشتراکی) هستند، میتونید یک خط کد به قالب وبلاگتون اضافه کنید تا زیر همه پست‌ها، دکمه‌های ارسال به سایت‌های اشتراکی درج بشه. این کار (استفاده از سایت تولید کننده دکمه سایت‌های اشتراکی) دو مشکلی که در اول این پاسخ گفتم رو مرتفع می‌کنن. بهترین این سایت‌ها sharethis.com هست.

پایگان از شبکه‌های اجتماعی غافل نشوید و در آن‌ها اکانتی همنام آدرس سایت خود بسازید. این کار باعث می‌شود که شما بازار بزرگ‌تری برای تبلیغ نوشته‌های خود داشته باشید. لیستی از ۳۵۰ شبکه اجتماعی را می‌توانید در اینجا ببینید.

پایگانبهینه سازی سایت

پایگان به خودتان لینک بدهید!

کاملا واضح است که اگر در یک مطلب، به مطالب قبلی خود لینک دهید، بازدید شما بالاتر خواهد رفت.

پایگان نمایش مطالب پرطرفدار!

در صورت نمایش عناوین مطالب مهم (حسب بازدید یا تشخیص نویسنده) احتمال کلیک بر روی آن بیشتر است و این امر بازدید بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

پایگان تست سایت در مرورگرهای مختلف!

سایت شما باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که در مرورگرهای مختلف قابل استفاده باشد. مهمترین این مرورگرها ie, firefox, chrome, safari, opera هستند. اگر همه این مرورگرها را بر روی دستگاه خود ندارید، می‌توانید از سایت‌هایی مثلBrowsershots.org برای این منظور استفاده کنید.

پایگان افزایش سرعت سایت!

این یک مورد نقش مهمی را خصوصا در ایران بازی می‌کند چرا که اکثر کاربران از اینترنت پرسرعت برخوردار نیستند.

برای بالابردن سرعت سایت خود، به این سه عامل توجه کنید:

الف) بهینه سازی محتواهای ثابت مثل تصاویر و اسکریپت‌ها و css ها

ب) فعال کردن هر دو نوع کش (کش سمت کاربر و کش سمت سرور)

ج) استفاده از هاست پرسرعت و ترجیحا سرور مجازی

البته هرکدام از این موارد نیاز به توضیح دارند که برای پرهیز از طولانی شدن این مقاله، از تشریح آنها خودداری می‌شود.

پایگانبهینه سازی برای موتورهای جستجو

پایگان اگر صاحب یک سایت باشید، با توجه به جزئیات آمار سایت متوجه می‌شوید که درصد بالایی از بازدیدکنندگان سایت شما، از طریق موتورهای جستجو (خصوصا گوگل) هستند. پس اگر ساختار و چینش محتوای سایت شما به گونه‌ای باشد که بهتر در موتورهای جستجو ظاهر شود، برد با شماست!

پایگان بهینه سازی یک سایت برای موتورهای جستجو، یک فن و تخصص مجزاست که در صورت نیاز خوانندگان، بیشتر در مورد آن توضیح خواهم داد.

پایگان بهینه سازی هدر header!

keywords و description و title سه بخش سرنوشت ساز برای رتبه شما در موتورهای جستجو هستند که معمولا مورد غفلت واقع می‌شوند. هر کدام از این سه مورد لازم است دارای یک سری ویژگی‌های خاص باشند تا گوگل ارزش بیشتری برای محتوای شما قائل باشد!

پایگان مراعات کردن برخی محدودیت‌ها مانند حجم صفحه یا تعداد لینک‌های یک صفحه نیز در معتبر بودن صفحه شما از دید یک موتور جستجو موثر است.

پایگان ساختار آدرس‌های مطالب شما نیز مهم است. مثلا آدرس‌هایی که بیش از چهار زیرشاخه (اسلش) دارند، معمولا در موتورهای جستجو نمایش داده نمی‌شوند.

پایگانسایر روش‌های افزایش بازدید و محبوبیت سایت شما

پایگان صفحه مخصوص موبایل برای سایت خود ایجاد کنید. داشتن نسخه مخصوص موبایل، یک مزیت برای سایت شماست و مشوقی برای بازدید سایت شما توسط کسانی که از موبایل برای اینترنت گردی استفاده می‌کنند.

پایگان تبلیغ دستی! هم روشی برای معرفی سایت شما به دیگران است. می‌توانید آدرس سایتتان را برای دیگران بفرستید یا بر روی تابلو اعلانات نصب کنید یا سایتتان را صفحه اصلی (home page) براوزر کامپیوترهای عمومی قرار دهید و …

پایگان اگر ارزشش را دارد، می‌توانید برای تبلیغ سایت خود از روش‌های غیررایگان استفاده کنید. چاپ کارت ویزیت، تبلیغات در روزنامه و سایر رسانه‌ها، تبلیغات در گوگل و خصوصا تبلیغات پیامکی، اثر ویژه‌ای در افزایش بازدید سایت شما دارد.

پایگان فاروم یا انجمن گفتگو، مکانی برای تجمع و گفتگوی افراد است. شما میتوانید لینک سایت خود را در فاروم‌های معروف قرار دهید (مثلا در امضای خود) و یا اینکه برای سایت خود یک فاروم بسازید. این کار زیاد سخت نیست و با کمک برنامه‌های رایگانی مثل phpBB در کمتر از چند دقیقه امکان‌پذیر است!


پایگان بعد از استقبال گسترده وب مستر های تراز اول ایرانی از سیستم همکاری در فروش ستاپ، سیستم تجارت الکترونیک پایگان در یک حرکت استثنایی اقدام به راه اندازی روش نوین در تجارت الکترونیک نموده و از تمام وبمستر های عضو ستاپ دعوت به همکاری می نماید.


پایگان در همین ابتدا به زبان خیلی ساده نحوه کار در سیستم جدید را معرفی کرده و در ادامه به توضیحات تکمیلی خواهیم پرداخت .


پایگان شما به عنوان معرف ، یک وب مستر را به عنوان زیر مجموعه خود به ستاپ معرفی می کنید. 15 درصد از فروش محصولات زیر مجموعه شما به صورت مادام العمر به شما تعلق خواهد گرفت . برای مثال اگر یک زیر مجموعه معرفی شده فقط 50.000 تومان در روز بفروشد (این حداقل فروش روزانه می باشد ) ماهانه فروشی بالغ بر 1.500.000 تومان خواهد داشت که مبلغ 150.000 تومان به صورت ماهانه و مادام العمر به شما به عنوان معرف تعلق خواهد گرفت . حال اگر در هر هفته فقط یک زیر مجموعه معرفی کنید ماهانه 600.000 تومان درآمد حاصل خواهید کرد .


پایگاندقت کنید که این روش جذب وبمستر جهت همکاری در فروش به هیچ عنوان ارتباطی به کسب در آمد به شیوه های هرمی ندارد زیرا رابطه بین هر وب مستر با وب مسترهای زیر مجموعه به یک سطح خلاصه می شود و از درآمد تبلیغ کنندگان سطح دوم و سوم و ... سهمی نخواهند داشت و همچنین هر وب مستر میتواند به تعداد نامحدودی وب مستر دیگر را به عضویت در سیستم دعوت نماید و در این سیستم هیچگونه سیستم باینری یا زوجی یا درختی یا هرمی یا شبکه ای یا ماتریسی پیش بینی نشده است. بنابراین به صرف افزایش اعضا، مستقیما هیچ امتیازی به شما داده نمی شود. علاوه بر این عضویت در این سیستم برای وب مسترها کاملا رایگان است و برای کسب درآمد نیازی به خرید کالا و خدمات ندارند. بنابراین هیچ کسب درآمدی ناشی از افزایش اعضا بصورت شبکه ای یا هرمی در این سیستم وجود ندارد.


پایگان در صورتی که قصد معرفی یک وبمستر را به عنوان زیر مجموعه خود دارید می توانید به آدرس

کد اختصاصی شما=http://payeganltd.com/RegSubReseller.aspx?s

مراجعه نموده و مشخصات وب مستر زیر مجموعه خود را ثبت نمایید .


پایگان به این ترتیب عضو جدید به طور اتوماتیک به عنوان زیر مجموعه شما ثبت خواهد شد و یا می توانید از همین آدرس برای تبلغات گسترده جهت جذب زیر مجموعه استفاده نمایید . فقط باید به کد اختصاصی خود در انتهای آدرس فوق دقت نمایید زیرا هر ثبتی تنها با کد اختصاصی درج شده بعد از حرف "s" قابل رهگیری می باشد و در صورتی که این کد با کد شما همخوانی نداشته باشد ، زیر مجموعه به نام شخص دیگری ثبت خواهد شد .


پایگان سیستم پایگان شفاف ترین سیستم تسویه حساب و واریز درآمد را دارا می باشد شما در لحظه در جریان میزان درآمد و نیز واریزی های خود قرار خواهید گرفت. واریزی های پایگان به صورت منظم و هر 2 هفته یکبار صورت می گیرد همچنین جهت تشویق وبمستران فعال برای آن دسته از عزیزانی که در سیستم پایگان به عنوان وبمستر 7 ستاره معرفی شوند


پایگان واریزی ها به صورت روزانه انجام می شود نحوه تسویه حساب بر مبنای 100 درصد سفارشات توزیع شده و 80 درصد سفارشات ارسالی میباشد

( بالاترین میزان درصد سفارشات ارسالی در بین سیستم های مشابه ) درآمد هر پنل 2 هفته یکبار ( 1 و 15 هرماه ) محاسبه و به صورت اتوماتیک به حساب وبمسترها واریز میشود نکته حائز اهمیت این است که پایگان برای وبمستران فعال خود واریز روزانه در نظر گرفته است. این بدین معناست که برای کلیه وبمستران فعال و معتبر واریز به صورت واریزی و حتی درخواستی نیز صورت می پذیرد.


پایگان شایان ذکر است که سیستم پایگان تنها 2 شرط جهت واریز دارد:

١) حداقل 10 هزار تومان درآمد پنل

٢) حداقل یک توزیع شد در 45 روز اخیر

هر وبمستر در صورتیکه شرایط واریز را دارا باشد به صورت کاملا اتوماتیک و سیتمی وارد لیست واریز هر دوره خواهد شد. در ابتدا و میانه هر ماه واریزی مربوط به کلیه وبمستران واجد شرایط انجام خواهد شد.


پایگان در ضمن همانگونه که می دانید وبمستران و همکاران فعالی که در سیستم پایگان به عنوان 5 ،6 و 7 ستاره معرفی می شوند از 5 تا 30 درصد ضریب افزایشی برخوردار خواهند شد. این بدین معناست که پس از احتساب درآمد هر دوره 5 تا 30 درصد از درآمد نیز محاسبه و به مبلغ اولیه افزوده می شود، یعنی مجموعا درآمد + ضریب افزایشی در هر دوره برای وبمستران عزیز واریز خواهد شد. برای مثال در صورتیکه شما وبمستر 5 ستاره باشید و در انتهای دوره 100.000 تومان درآمد داشته باشید با توجه به اینکه 20 درصد نیز ضریب افزایشی دارید مجموعه مبلغ 120.000 تومان برای شما واریز خواهد شد. یعنی 20 درصد پاداش نیز به درآمد شما افزوده و هر دوره برای شما واریز خواهد شد.